Županijsko stručno vijeće učitelja i nastavnika matematike

vijesti

Održano 3. Županijsko stručno vijeće nastavnika matematike Primorsko-goranske županije u školskoj godini 2022./2023. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Milvana Pavletić, 10. 5. 2023. 20:00

Poštovane kolegice i kolege,

10.5.2023. održano je 3. Županijsko stručno vijeće nastavnika matematike Primorsko-goranske županije u školskoj godini 2022./2023. sa sljedećim dnevnim redom.

DNEVNI RED:

1. Erasmus, From STEM to STEAM - Anita Grgurić, prof. mentor i Dajana Rosatti, prof. mentor

2. Praćenje usvojenosti ishoda u osnovnoj školi – Sanja Janeš, prof. izvrsni savjetnik

3. Šest šešira – Milvana Pavletić, prof. savjetnik, Ana Matišić Vicić, prof. mentor, Nina Jelača, prof.

4. Šest šešira - strukturirajmo razmišljanje za poslovni uspjeh - radionica - Nina Jelača, prof., Milvana Pavletić, prof. savjetnik, Ana Matišić Vicić, prof. mentor

5. Japanska "matematika hramova", povijest, razvoj i nestanak - Aljoša Matulić, prof.

6. Razno

Dogovoreno je da će materijali koji su korišteni na skupu biti objavljeni na ovim stranicama te su stavljeni u prilozima.

Lijepi pozdrav

Milvana Pavletić, voditeljica za gimnazije

Ana Matišić Vicić, voditeljica za srednje strukovne škole

DRŽAVNI STRUČNI SKUP
za učitelje i nastavnike matematike u organizaciji AZOO održat će se od 4. do 6. travnja 2018. u Svetom Martinu na Muri. Tema skupa je Izazovi učiteljske profesije u nastavi matematike. Pozivaju se učitelji i nastavnici koji žele održati predavanje ili radionicu na temu:
- upotreba IKT-a, nastava na tabletima, e-škole,
- stres, predrasude, asertivna komunikacija,
- rad s učenicima sa specifičnim potrebama, …
da se jave višoj savjetnici za matematiku Nedi Lesar.
Više o skupu možete pročitati na mrežnim stranicama AZOO.

« Svibanj 2024 »

Crno ili bijelo?

CMS za škole logo
Županijsko stručno vijeće učitelja i nastavnika matematike / / zsv-mat.skole.hr / doris.marcelja@skole.hr